Umów się na bezpłatny brafitting

Nie możesz wyjść z domu, a zależy Ci na konsultacji brafittingowej? Mamy rozwiązanie! Umów się na indywidualną konsultację online przez Skype z jedną z naszych doświadczonych brafitterek, które wyposażone w profesjonalną wiedzę dobierają bieliznę według najlepszych brafittingowych praktyk.

 

Jak umówić wizytę?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji brafittingowej z dowolnego miejsca na świecie! Wszystko czego potrzebujesz to posiadanie aktywnego konta w programie Skype, kamery w komputerze lub telefonie oraz miary tj centymetra krawieckiego. Jeśli nie jesteś zarejestrowana na Skype to POBIERZ PROGRAM SKYPE TUTAJ

Umów się na bezpłatną wirtualna konsultację brafittingową. Oddaj się w ręce naszych doświadczonych konsultantek i doświadcz brafittnigowej metamorfozy, która podniesie Twój biust i Twoją pewność siebie, bo dobrze dobrany biustonosz jest ważny zarówno dla zdrowia jak i dla dobrego samopoczucia.

W celu rezerwacji konsultacji skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 669608060 lub mailowo sklep@artimi.pl

 

JAK PRZEBIEGA WIRTUALNA KONSULTACJA BRAFITTINGOWA?

  • Przed umówioną konsultacją skontaktujemy się z Tobą w celu jej potwierdzenia.
  • W dniu rezerwacji brafitterka zadzwoni do Ciebie pod podaną nazwę Skype
  • Wirtualna konsultacja brafittingowa zajmuje średnio 30 minut. Abyś w trakcie konsultacji czuła się komfortowo upewnij się, że w trakcie jej trwania nikt z domowników nie będzie Cię niepokoił.
  • Nasza brafitterka w komforcie Twojego domu dostarczy Ci najwyższy poziom usługi brafittingowej, spersonalizowanej do indywidualnych potrzeb Twojego ciała, którym szczyci się nasz oleski salon stacjonarny. Krok po kroku wyjaśni co masz robić i jak dokonać odpowiednich pomiarów. 
  • Twoja brafitterka zarekomenduje fasony dobrane do indywidualnych potrzeb pod kątem Twojego rozmiaru, kształtu, konsystencji, osadzenia biustu, a także do Twojego stylu życia.
  • Po zakończeniu usługi otrzymasz e-mailem spisane rekomendacje bielizny wraz z linkami do wskazanych produktów w sklepie www.artimi.pl Zalecamy zamówienie kilku rekomendowanych przez brafitterkę modeli biustonoszy aby zwiększyć szansę znalezienia jak najlepszego dopasowania. To co nie będzie pasowało będziesz mogła zwrócić w ciągu 14-stu dni.
  • Po otrzymaniu przez Ciebie przesyłki skontaktujemy się z Toba w celu ustalenia dogodnego terminu finalnej konsultacji mającej na celu potwierdzenie dopasowania dostarczonej do Ciebie bielizny.

WAŻNE!! 

Pamiętaj, aby w trakcie konsultacji posiadać miarę krawiecką oraz komputer lub telefon z kamerą, na którym masz założone konto w programie Skype.